Dárková krabička se sklenkami na pálenku
Popis
Vyrobeno z kvalitního českého materiálu.
Perfektní dárek, připravíme vám věnování gravírováním (připravujeme ukázky v sekci reference)
- vyrobeno v české republice, jsme výrobci
- vyrobeno z české bukové, březové překližky
- vyrobeno ze 100% přírodního materiálu
- vyrobeno z 10mm silného kusu dřeva (spárovky, překližky)
- ošetřeno fungicidním napouštědlem proti plísním a zamodráním
- nutno ošetřit běžným způsobem (moření a lakování za akčních 100.- kč)
- možno doplnit o logo vaší firmy laserovým gravírováním
- při objednávce více kusů množstevní sleva
- pro rozměr lahve max. 10x10x34cm (typ bouteille)
- dřevovlna součástí výrobku
- dekorační lahev není součástí (na přání zajistíme plnou :-) ), sklo Crystalex BARLINE ano
výška | 12 cm |
šířka | 27 cm |
celková délka | 36 cm |
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.
1
JC
Jan Chochola
Pan Hrdlička je nevychovaný jedinec, kterému zaplatíte své peníze za zboží a on předvede následující: V neděli vám napíše mail, že v pondělí jede do Prahy a tudíž by mohl zaplacené boxy dovézt. Vy s tím souhlasíte, protože to dává smysl - pán nebude mít práci a náklady s balením a předáním kurýrovi a vy budete mít objednávku brzy.
V pondělí v 17:11 pan Hrdlička zavolá, že za půl hodiny bude u vás. V 18:23 vy voláte panu Hrdličkovi, že půlhodina uběhla. Dokonce už i druhá a jsme v průběhu třetí půlhodiny. Pan Hrdlička ale telefon vytípne a napíše SMSku, že už jede domů a nic nepřiveze a zboží odešle přepravcem. Že by ho samotného napadlo zavolat a omluvit se, to nikoliv.
Ovšem v úterý nic nepošle, až ve středu večer, tudíž vy svou objednávku dostanete až v pátek. Navíc pan Hrdlička ani nerozumí, co je dodací adresa a balík poslal na špatnou adresu.
Slušný prodejce by se svou chybu snažil napravit co možná nejdřívějším odesláním, pan Hrdlička ale není slušný obchodník ani člověk a za nás můžeme doporučit mu nenechávat za jeho zboží a služby vaše peníze. Nezaslouží si to.
A jako bonus maže negativní recenze a nechává tu jen ty pozitivní, které bohužel nevypovídají o tom, co to je za člověka.